خانه / درباره ما

درباره ما

photo_2016-04-09_18-59-39

بسمه تعالی

با عرض سلام و تقدیم احترامات فراوان به شما کاربران شایسته که سایت پیشخوان و  فروشگاه آنلاین محسنی را برای خرید انتخاب نموده اید. سایتی که پیش روی شماست حاصل دست رنج اعضاء تیم محسنی میباشد که بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی به قصد خدمت رسانی به شما کاربران فهیم ایرانی تلاش مینمایند.

وب سایت فروشگاه آنلاین محسنی با آدرس(http://shop.dpdmohseni.ir) و همچنین آدرس سایت پیشخوان(https://dpdmohseni.ir) در تاریخ ۱ خرداد ماه ۱۳۹۵ مصادف با میلاد اما زمان (عج) فعالیت خود را آغاز نموده و سعی نموده تا با ایجاد محیطی امن برای کاربران فهیم فارسی زبان ،  خریدی امن به همراه ارائه مشاوره تخصصی پیرامون کلیه ی محصولات مندرج در سایت فراهم نماید .

تیم مشاوره و تخصصی آنلاین محسنی همواره سعی نموده گام به گام با بروزترین محصولات پیش روی داشته باشد و در این بین مشاوره و کارآمدی سردبیر گرامی و هماهنگی ایشان با بخش های دیگر جای تقدیر و تشکر دارد. در مجموع در فروشگاه اینترنتی آنلاین محسنی، وب سایت تحلیل ، بررسی و فروش آنلاین کالای سخت افزاری و نرم افزاری هدف خود را بر این موضوع نهاده ایم که با هماهنگی بخش های مختلف بهترین ها را به شما خوبان ارائه دهیم.

در سایت پیشخوان هم خدمات پرداخت قبوض و ثبت نام اینترنت پرسرعت نیز انجام می پذیرد تا مشتریان گرامی بدون مراجعه به دفتر هم بتوانند از خدمات مذکور بهره مند گردند.

از کلیه ی کاربران فهیم تقاضامندیم که با نظرات ، انتقادات و پیشنهادات سازنده ی خود تیم ما را در خدمت رسانی بهتر یاری نمایند.

 

با ما تماس بگیرید

 

  • تلفن : ‏۰۱۳-۴۴۸۳۲۹۱۱
  • نمابر : ۰۱۳۴۴۸۳۷۰۹۴
  • همراه : ۰۹۱۱۲۸۱۶۸۶۲
  • ایمیل : kamyab.mohseni@yahoo.com
  •  کد پستی : ۴۳۹۱۹۴۵۸۴۳

ساعات کاری
شنبه تا پنج شنبه ۸ الی ۱۸
در دیگر ساعات ‌پس از گرفتن پیغام شما عزیزان، در اولین ساعات روزکاری آتی با شما تماس می‌گیریم.

دفتر مرکزی
گیلان – آستارا – خیابان مطهری – روبری بانک تجارت – دفتر پیشخوان محسنی